Vali Tapsız, Göktepe Beldesi’nde

Vali Tapsız, Taşeli Bölgesi ziyaretleri kapsamında Sarıveliler ilçesine bağlı Göktepe Belediyesi ile devam etti. Göktepe Belediye Başkanlığını ziyarette, Başkan Osman Talay tarafından karşılanan ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Vali Tapsız, vatandaşlarımızla sohbet ederek, daha sonra belediyenin çalışmaları hakkında Başkan Talay’dan bilgiler aldı.

Göktepeliler’in Yol Sorununa Çözüm

Ziyaretin ardından Göktepe’li muhtarlarla bir araya gelen Vali Tapsız, Göktepe beldesine ilk kez geldiğini ve bundan sonra da bu bölgeyi zaman zaman ziyaret edeceğini belirterek, Göktepe halkının üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik etti. Bölgede yaşanan sorunların çözümü noktasında birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyleyen Vali Tapsız, Beldenin en önemli sorunu gözüken yol sorununun çözümü için gereken çalışmaların yapılacağı müjdesini verdi.

Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek sorunları hep birlikte çözmenin gayreti içerisinde olacaklarını söyleyen Vali Tapsız, vatandaşlarımızın hizmetin en iyisine layık olduğunu, verdiğimiz ve vereceğimiz hizmetlerle vefakâr ve aynı zamanda cefakâr olan bölge insanın yaşam kalitesini yükselterek gönüller yapmanın ve gönüller kazanmanın temel amaçları olacağını söyledi.

Vali Tapsız’ın ilimizin ekonomik yapısı ve yatırımları hakkında gerçekleştirdiği konuşmanın ardından, toplantıda mahalle ve köy muhtarları da söz alarak bölgelerinde yaşanan sorunları ve taleplerini dile getirdiler.

Göktepe Belediyesi ziyaretiyle Sarıveliler ilçesindeki ziyaretini sonlandıran Vali Tapsız, daha sonra Ermenek ilçesine hareket etti.

VLK_6310

VLK_6314

VLK_6320

VLK_6325

VLK_6330

VLK_6332