En Özel Animelerden biri Fullmetal alchemist brotherhood


Simya, macera, iki kardeşin anne ve aile sevgisi gibi pek çok ilgi çekici özelliğe sahip bir anime olan Fullmetal alchemist brotherhood, bu alanda ki en önemli klasiklerden biridir. Animelerin değerini ve günümüzde oluşturduğu alternatif izleme deneyiminin geldiği noktada, bu klasiğin rolü oldukça büyük. Oluşturduğu fantastik dünya ve bu dünyada ki kurgunun başarısı, komedi unsurları taşıması çok sürükleyici bir serinin ortaya çıkmasına neden oluyor. 2009 Yılında yayınlanmaya başlanan seri bir klasik olmasın a rağmen, halen dünyanın en çok izlenen serilerinden biri olma başarısını gösteriyor. Serinin tüm bölümlerine Fullmetal alchemist brotherhood izle linkine tıklayarak, platformumuz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Web sitemizde, serinin tüm bölümlerini yüksek kalitede görüntü ve çeşitli seçeneklerle izleme şansınız bulunuyor.

Anime ile tanışmak için en güzel seçimlerden biri Shingeki no kyojin olur

Diğer bir klasik olan Shingeki no kyojin, fantastik, aksiyon ve komedi tarzlarını birleştirmiş, anime dünyasının en önemli klasiklerinden biridir. 2009 yılında yayınlanmaya başlanan mangası, dünya genelinde çok başarılı sonuçlar elde etmiş. Özellikle kurgusu ve yüksek çizim kalitesiyle öne çıkan manganın bu başarısı üzerine, anime olarak da çekilmesine karar verilmiş. Animesi de dünya genelinde çok beğenilmiş ve en önemli anime klasiklerinden biri olmuştur. Halen en çok izlenen ve beğenilen animeler arasında yer alan seri, sürekli yeni izleyiciler oluşturmaya da devam ediyor. Bu başarılı ve anime klasiği olan serinin tüm bölümlerine Shingeki no kyojin izle linkine tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Son zamanların en başarılı serisi Boku no hero academia

Akisyon ve komediden oluşan tarzıyla, son dönemde en başarılı animelerden biri Boku no hero academia oldu. 2014 yılından itibaren manga olarak yayınlanan seri, en başarılı anime uyarlamalarından biri. Mangadan animeye uyarlanan serilerin ortak akıbeti, genellikle manga halindeyken hayran olan kitlenin, animeyi beğenmemesiyle sonuçlanıyor. Boku no hero academia konusunda ise bu geçerli değil ve manga haliyle seven fan kitlesinin, anime haliyle de seriyi çok beğendiği nadir durumlardan biri gerçekleşiyor. Seriye Boku no hero academia izle linkine tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.